<< zpět

Be2la - regenerační krém pro ruce a tělo


nyní 50 ml za 121 Kč vč. DPH

 

      Be2la má výrazné regenerační účinky. Proto se skvěle hodí na vysušenou, oslabenou a poškozenou pokožku zejména rukou (chemici, lékaři, uklízečky, mechanici a všichni, kteří si musejí velice často umývat ruce a mají je v důsledku toho vysušené s tendencí k praskání kůže). Působí pozitivně na drobná poranění a oděrky kůže. Přináší úlevu při aplikaci na místa po ataku hmyzem (komáři, vosy, klíšťata), spáleniny od slunce nebo též na počínající opary. Pozitivně působí také na pokožku osob trpících lupénkou anebo ekzémy. Dále byl zaznamenán příznivý vliv při problémech s hemeroidy. V neposlední řadě změkčuje a zvláčňuje starou a ztvrdlou pokožku (např. praskající lokty a paty).

        Be2la je hydrofilní krém a proto dobře hydratuje a zvláčňuje pokožku a velice rychle po aplikaci již nezanechává nepříjemný pocit mastnoty (můžete tak bez problémů např. listovat v knize). Be2la je produkt založený na přírodní bázi, protože jeho účinný základ tvoří extrakt březové kůry (obsahující lupanové triterpenoidy), olivový olej a Tea tree olej, který doplňuje heřmánkový olej spolu s allantoinem. Be2la je aromatizována harmonickou přírodní kompozicí vůní, která je namíchána pouze z čistých přírodních silic (esenciálních olejů – citrón, pomeranč, fialka a další).

Způsob použití: Naneste potřebné množství krému na pokožku a lehce vetřete. Již po krátké době dochází k úplnému vstřebání a mizí pocit mastnoty. Používejte několikrát denně. Při dlouhodobém použití nejsou známy žádné nežádoucí účinky.

Upozornění: Be2la je kosmetický produkt určený výhradně k zevnímu použití. Vzhledem k obsahu přírodních aromatických silic by citlivé osoby měly k používání krému přistupovat opatrně. Doporučuje se před první aplikací napřed vyzkoušet na malém místě pokožky a při zjištění jakýchkoli nepříjemných pocitů pokožku ihned omýt vodou a krém nepoužívat. Výrobce nenese žádnou zodpovědnost při použití výrobku nesprávným způsobem nebo k nevhodnému účelu.

Složení: Aqua, Olea Europeae (Olive) Fruit Oil, Parraffinum Liquidum, Propylene Glycol, D,L-1,2-Isopropylidenglycerol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Laureth-30, Lanolin Cera, Triethanolamine, Carbomer, Melaleuca Leaf Oil, Citrus Aurantium Bergama Oil, Methylparaben, Betula Alba Bark Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Almond), Citrus Limon Oil, Allantoin, Propylparaben, Citrus Aurantium Dulcis Peel Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Viola Odorata Oil, D-Limonene, Linalool, Iso-α-methylionone.

Obsah: 50 ml. Spotřebujte do: Viz údaj na dně obalu.

Skladování: Skladujte při 10 °C až 25 °C a chraňte před mrazem.

Výrobce:  RNDr. Jan Šarek - Betulinines, Sázavská 323, 281 67 Stříbrná Skalice. Web: www.be2la.cz, e-mail: info@be2la.cz, tel.: 606 234 503, fax: 226 015 452.

 

O účinných složkách Be2la

         Síla Be2la je založena na přírodních látkách – monoterpenech, triterpenech a bylinkách. Tyto látky provázejí člověka již od pradávna a mají prospěšné účinky na lidský organizmus. Tím, že pocházejí z přírodních zdrojů nezatěžují organismus člověka a jsou pro něj přirozené. V současné době zejména monoterpeny a triterpeny jsou předmětem dalších intenzivních studií v rámci farmaceutického segmentu. Více se o monoterpenech a triterpenech můžete dozvědět na našem webu: www.be2la.cz

Použité přírodní látky:

  • α-terpinenol – monoterpen,  který je obsažen zejména ve stálezeleném keři – Kajeputu střídavolistém jehož domovinou je Austrálie,
  • citral, D-limonen, linalool, geraniol  – monoterpeny,  hlavní obsahové složky citronové a pomerančové silice,
  • jonony a irony – seskviterpeny, které jsou obsaženy ve fialkové silici a vůni kosatce,
  • betulin,  lupeol,  kyselina betulinová – triterpeny, hlavní obsahové složky svrchních vrstev březové kůry,
  • heřmánkový olej – získaný citlivou destilací s vodní párou z heřmánku, obsahuje mimo jiné protizánětlivý a hojivý modrý chamazulen, dále bisabolol a farnesen (opět seskviterpeny).

Můžete objednat v klidu a pohodě doma, bez fronty z našeho e-shopu:

 

http://eshop.be2la.cz/


       Zboží zasíláme za exkluzívní cenu 69 kč vč. DPH nejspolehlivějším dopravcem - TopTrans! Den předem Vám přijde avizační e-mail a sms, kde si můžete podle potřeby změnit termín dodání. V případě, že se rozhodnete pro dobírku, účtujeme nejnižší možné doběrečné - 44 kč vč DPH. Zboží je pak doručeno následující pracovní den po odeslání od nás. Pokud jste z Prahy nebo Stříbrné Skalice můžete rovněž zvolit osobní odběr a zboží získat za nulové dopravné a doběrečné.
       Pokud více preferujete nákup v kamenných obchodech, máte možnost zakoupit naše produkty taky u našich distributorů:
Seznam našich distributorů se neustále rozrůstá a proto bude kamenných nákupních míst stále přibývat.